✅ اولين جشنواره علمی، ورزشی طلاب حوزه های علمیه  شمال غرب کشور با نام جشنواره ولايت همزمان با ايام غدير به میزبانی شهرستان بناب برگزار شد.

✅ بنا به گزارش دبيرخانه جشنواره ولايت ، نخستین جشنواره علمی، ورزشی طلاب حوزه های علمیه استان های شمال غرب کشور با شرکت طلاب حوزه های علمیه استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبيل و منطقه بناب با حضور صد طلبه به میزبانی شهرستان بناب برگزار شد.

✅ این جشنواره طی روزهای پنج شنبه و جمعه یکم و دوم مهر ماه جاری به مدت دو روز با رقابت طلاب حوزه های علمیه استان های شمال غرب کشور برگزار شد و ظهر جمعه با معرفی تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد.

✅ در نخستین جشنواره علمی، ورزشی طلاب حوزه های شمال غرب کشور که در دو بخش علمی و ورزشی و به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد، نفرات و تیم های برتر به شرح زیر معرفی شدند.

✅ در رقابت های علمی  آقايان احمد عطالو، حسين زارع و حامد غفاري از شهرستان بناب حائز مقام نخست شدند
در مسابقات ورزشي و در رشته تیراندازی سیدمحمد موسوی از استان زنجان، دو و میدانی ابراهیم حسین زاده از شهرستان تبریز و شنا محمد نوری از استان زنجان به عنوان نفرات برتر برگزیده شدند.

همچنین تیم های شهرستان بناب در طناب كشي و استان زنجان در والیبال  مقام نخست را به خود اختصاص دادند.

✅ نفرات و تيم هاي نخست در جريان نمازجمعه شهرستان بناب مورد تقدير قرار گرفته و از دستان امام جمعه و مديريت حوزه بناب جوايز خود را گرفتند

 

photo_2016-10-02_11-39-18

photo_2016-10-02_11-39-14

photo_2016-10-02_11-38-52