آخرین خبرها

حضور حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان عضو هیأت مدیره مرکزخدمات حوزه های علمیه وحجت الاسلام والمسلمین اعلاییان مدیرعامل صندوق قرض الحسنه حوزه های علمیه در حوزه علمیه حضرت ولیعصر (عج) بناب

ظهر امروز حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان عضوهیأت مدیره مرکزخدمات حوزه های علمیه وحجت الاسلام والمسلمین اعلاییان مدیرعامل صندوق قرض الحسنه حوزه های علمیه با حضور در حوزه علمیه حضرت ولیعصر (عج) بناب و بعد از نشستی صمیمی با اساتید و معاونت های حوزه بناب در جمع صمیمی طلاب حوزه بناب حضور یافتند .

حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان با بیان اینکه حوزه علمیه بناب حوزه ویژه ای است خاطر نشان کردند : مدارس علمیه زیادی در کشور است و هیچ مدرسه ای بناب نمی شود و آوازه این حوزه به حوزه های دیگر رسیده و بعد از قم این حوزه با داشتن سرمایه های جوان ، امید شیعه است .
ایشان با اشاره به اینکه منطقه آذربایجان مهد بسیاری از علماست ، اظهار داشتند : یکی از این علما علامه طباطبایی است و همه اهل علم هفتاد سال سر سفره این عالم فرزانه  نشسته اند و با واسطه و بی واسطه از خدمتش استفاده کرده اند .
عضو هیأت مدیره مرکزخدمات حوزه های علمیه با اشاره به خاطراتی از زندگانی آیت الله طباطبایی به دقت این عالم فرزانه در صرفه جویی در وقت اشاره کرده و گفتند : با تلاشهای ایشان و دیگر یزرگان اکنون سفره ای برانداخته شده که شامل نکات علمی ، معنوی ، اخلاقی و … است و هرکس میخواهد لطایف این مسایل را بداند باید سر سفره این بزرگواران بنشیند .
حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان در ادامه با اشاره به زندگانی گهربار علمایی همچون سید علی قاضی طباطبایی به شاگردان این عالم و تأثیر نفس ایشان اشاره کردند .
ایشان با بیان اینکه در زمان قدیم سختی های زیادی پیش رو بود خاطرنشان کردند : گذشتگان با شیفتگی در پی علم بودند و اکنون با تلاش آنها از آن علوم استفاده می کنیم .

در ادامه جلسه از اساتید ، کادر و رتبه های برتر علمی سالتحصیلی 96-95 حوزه علمیه حضرت ولیعصر (عج) بناب تقدیر بعمل آمد .

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مراسم بزرگ جشن عیدسعید غدیرخم

مراسم جشن عید سعید غدیرخم با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجانشرقی حجت الاسلام والمسلمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *