حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Thursday, 25 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1382 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 5 تعداد دیدگاهها : 81×

نرم افزار امام زمان شناسی

در عصری زندگی می‌کنیم که بلندگوهای شیطانی وهابیت با ابزار رسانه به‌صورت شبانه‌روز و بدون وقفه سم‌پاشی و شبهه افکنی در خصوص مهدویت و عقاید شیعه می‌نمایند و هر دروغ و خرافاتی را با نام شیعه نشر داده و سپس به تمسخر شیعیان می‌پردازند. حوزه علمیه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف بناب به همراه گروه دینی فرهنگی ‘منجی دوازدهم’ باهدف شناخت امام زمان(علیه اسلام) که نیاز جامعه شیعی است و پاسخ به سم‌پاشی‌های وهابیت مطالبی را از منابع شیعه در نرم‌افزار ‘امام زمان‌شناسی’ تقدیم می‌دارد که امید است با این نرم‌افزار هم امام زمان‌شناسی خود را تقویت کنیم و هم پاسخی به یاوه‌گویی‌های وهابیت داشته باشیم. اگر می‌خواهید از مسائل مهدویت اطلاع دقیق داشته باشید این نرم‌افزار را از دست ندهید و برای هرکسی که دوستش دارید پیشنهاد دهید تا ‘امام زمان‌شناسی’ را نصب و استفاده نماید. این نرم‌افزار در6 بخش مهم، مطالبی را تقدیم می‌دارد که سؤالات ذهنی جوانان و نوجوانان در رابطه با امام عصر(علیه‌السلام) را پاسخ می‌دهد. شش بخش اصلی نرم‌افزار عبارت‌اند از: 1-وجود امام( در این بخش از دلیل بر وجود امام زمان از روایات شیعه و اهل سنت، مهدی موعود در قرآن، مهدی موعود در ادیان دیگر و مسئله طول عمر موعود علیه‌السلام گفته‌شده است) 2-ولادت موعود( مطالب این بخش درباره دیدگاه وهابیان در مهدویت، ضرورت ولادت مهدی بر اساس مبانی شیعه، ولادت مهدی در روایات شیعه، ولادت مهدی در نظر برخی دانشمندان سنی است) 3-هویت موعود( مطالب این بخش عبارت‌اند از: مهدی فرند امام عسکری، نام‌های متعدد مادر مهدی، مهدی فرزند امام حسین، نام پدر مهدی. ) 4-فلسفه غیبت(این بخش با معرفی غیبت شروع و با 9 مطلب در باره فلسفه غیبت مهدی موعود به اتمام می‌رسد) 5-منتظران و تشرف یافتگان( مطالب این بخش درباره انتظار فرج، وظایف منتظران، ملاقات با امام زمان است) 6-پاسخ به شبهات( در این بخش شبهاتی که وهابیت در خصوص امام زمان‌دارند مطرح و پاسخ داده می‌شود که در 4 قمت کلی تقسیم می‌شود:امامت در سنین کودکی، عمر طولانی مهدی، اتهام خرافات، کیفیت انتفاع از امام غائب) یکی از ویژگی‌های این نرم افزار متن‌های کوتاه به همراه تصاویر مرتبط با متن است و البته برای همه‌ی تصاویر به‌صورت یکجا گالری تصاویر نیز قرار داده‌شده است. محتوای این نرم‌افزار از منابع معتبر شیعه است.